Menu

Zoon Politikon

Czyli o polityce przede wszystkim choć nie tylko....

Bez hamulców

marchewa79

stopping-without-brakesPiS właśnie wywalił z samochodu o nazwie Polska hamulce. Uznał je za niepotrzebne wszak w PiSie sami „dobrzy kierowcy”. Być może wy znacie partię złożoną w 100% z ludzi prawych i uczciwych ja niespecjalnie. Oczywiście przez najbliższe 2 lata PiS będzie miał spokój i swobodę w realizacji najbardziej nawet szalonych pomysłów. Nagroda za bezwzględność i konsekwencję.

Ta machina jednak zadziała tylko tak długo jak PiS będzie u władzy. Bo największym bezpiecznikiem demokracji są wybory. A ta banda liberałów ze świeczkami na ulicach to a i owszem ciepłe kluchy. Do czasu. Gniew tych, którzy nie chcą do Rosji ustrojowo i mentalnie, potrafi być potężny. Więc jeszcze nie liczyłbym na miejscu PiSowskich towarzyszy tych profitów. Gra się jeszcze nie skończyła.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [ale.sobie.konto.wymyslilem] 212.33.72.*

  No tak, ten bezpiecznik na pewno będzie bezpieczny.

 • Gość: [kmat] *.dynamic.dsl.as9105.com

  @ale.konto
  Bez paniki. Skrajnie pesymistyczny scenariusz to po prostu upadek w stylu Janukowycza.

 • danekstraszynski

  Po pierwsze, prawdopodobieństwo jest duże, że komitety wyborcze, liczenie głosów zostanie opanowane przez PiS. Dodatkowo niebezpieczni dla PiSu kandydaci mogą znaleźć się przed i w trakcie wyborów w stanie oskarżenia, wszystko jedno jak absurdalnego ale zostaną przymknięci albo skreśleni z listy. Putin i Erdogan pokazali, że jest to możliwe.

© Zoon Politikon
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci