Menu

Zoon Politikon

Czyli o polityce przede wszystkim choć nie tylko....

100 dni spokoju WATCH

Tu się robi putinada...

marchewa79
Co więcej, PO dąży do zaostrzenia tej sytuacji. Prowadzi atak na telewizję publiczną, prawdopodobnie nie zostanie też pominięta "Rzeczpospolita". Nam, czyli opozycji, jest się niezwykle trudno przebić i to jest – nie chcę tego zwrotu nadużywać, ale tu akurat znakomicie pasuje - oczywista oczywistość. Tu się robi putinada, tyle że zmiękczona w stosunku do pierwowzoru.

Jarosław Kaczyński dla "Faktu"

100 dni spokoju WATCH (2) - Anna Fotyga:

marchewa79
Podobnie jak ja, bo sprawa przez każdego, jak sądzę, powinna być podobnie odebrana. Ten rząd – ja już wielokrotnie mówiłam – czyni znaczące ustępstwa w mojej ocenie, głębokie ukłony za granicą, jednocześnie z dużą arogancją i to, powiedziałabym, taką publiczną, medialną arogancją wobec głowy własnego państwa. To jest obniżenie autorytety państwa.

W Sygnałach Dnia PR1

100 dni spokoju WATCH (1) - Zbigniew Girzyński:

marchewa79
Rozpoczynam nową rubrykę w której cytatami postaram się pokaza jak to opozycja zapewnia rządowi owe 100 dni spokoju :D Na początek toruńskie pOślatko z PiS niejaki Zbigniew Girzyński:

"(...) słuchając tego potoku słów za którymi nie stoją żadne treści programowe powiedzieć śmiało, mamy wreszcie cud: Donald Tusk to Fidel Castro polskiej polityki."

A malkontenci pamietają jeszcze jak się Jarosław obrażał za porównania do Gomułki.

© Zoon Politikon
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci